www.elazigrsamirals.com                            RANGE ROVER

İŞLEVSEL SİLECEKLER

elazigrsamirals.com Range Rover, Yağmura Duyarlı Silecekler dahil olmak üzere her türlü hava koşulunda konfor ve yüksek görüş mesafesi sağlayan özellikleri içerir.

OTOMATİK FARLAR

Otomatik Uzun Huzme Yardımı, karşıdan veya arkanızdan gelen araçlar için farları otomatik olarak kısa huzmeye alır ve araçlar geçtikten sonra uzun huzmeye geçer. elazığ otokiralama

KÖR NOKTA İZLEME

Yanlara ve arka tampona monte edilmiş sensörleri kullanan sistem, gözden kaçırabileceğiniz ELAZIĞ RS AMİRALS RENT A CAR şeyleri görmenizi sağlamak ve dış aynada bir uyarı ışığı görüntülemek üzere tasarlanmıştır.

OTOMATİK BAGAJ KAPAĞI

ELAZİGRSAMİRALS.COM Range Rover, zahmetsiz şekilde çalıştırılabilen Mesafe Algılama özelliğine sahip Otomatik Üst ve Alt Bagaj Kapağı dahil olmak üzere, kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri barındırır.

ELEKTRİKLİ ÜÇÜNCÜ KOLTUK SIRASI

Üçüncü koltuk sırasını kullanmak üzere elektrikli koltuk kumandaları ile bu sırayı ELAZIĞ ARAÇ KİRALAMA yükselterek aracınızda daha fazla oturma alanına sahip olabilirsiniz.

OTOMATİK FARLAR VE UZUN HUZMELİ FAR YARDIMI

Range Rover Sport  ELAZİGRSAMİRALS.COM doğru koşullar oluştuğunda dış aydınlatmayı otomatik olarak ayarlayan özelliklere sahiptir.

SPOR VİTES SEÇİCİ

Spor Vites Seçici, vitesler arasında geçiş yapmanızı ve spor modunu seçmenizi ya da aracınızı park edebilmenizi sağlar.ELAZIĞ OTO KİRALAMA

TEKLİ VE SURROUND KAMERA SİSTEMİ

Surround Kamera Sistemi, gizli şekilde ELAZIĞ ARAÇ KİRALAMA  yerleştirilmiş beş kamerayla aracınızın dar alanlarda kolaylıkla manevra yapabilmesini sağlayarak aracınızı çevreleyen alanın canlı görüntüsünü sunar.

PARK YARDIMI

Park Yardımı sistemi, dar park alanlarını tanımlamaya, bu alanlara daha kolay girmeye ve alandan çıkmaya yardımcı olur.

NAVİGASYON – SESLİ REHBERLİK

Navigasyon sistemi çoğu CD ve DVD tabanlı sistemlerden daha hızlı ve daha kapsamlı bir sabit disk içerir. Sesli rehberlik özelliğinin nasıl etkinleştirileceğini bu videoda görebilirsiniz. www.elazigrsamirals.com

TELEFON KULLANIMI

Dokunmatik ekranı, sesli kumandayı veya direksiyon üzerindeki kumandaları kullanarak elazığ rent a car  Bluetooth® destekli bir akıllı telefon aracılığıyla arama yapabilir veya gelen aramaları yanıtlayabilirsiniz.

ARKA KOLTUK EĞLENCESİ

Range Rover Evoque’un Arka Koltuk Eğlence sistemi, elazigrsamirals.com  arka bölümde oturan yolculara DVD, CD veya radyo seçeneği sunarken bazı bölgelerde TV eğlencesini de seçeneklere ekler.

SES BAĞLANTI SİSTEMİ BLUETOOTH CANLI SES YAYINI

Ses bağlantı sistemi MP3 çalarlar elazığ araç kiralama gibi kişisel cihazları kolaylıkla bağlayabilmenizi ve bu cihazları aracın ses sistemi üzerinden dinleyebilmenizi sağlar.

NAVİGASYON – SESLİ REHBERLİK

Navigasyon sistemi çoğu CD ve DVD tabanlı sistemlerden daha hızlı ve daha kapsamlı bir sabit disk içerir. Sesli rehberlik özelliğinin nasıl etkinleştirileceğini bu videoda görebilirsiniz.

TELEFON KULLANIMI

Dokunmatik ekran, sesli kumanda veya direksiyon üzerindeki kumandalar üzerinden  elazığ oto kiralama Bluetooth® destekli bir akıllı telefon kullanarak arama yapabilir veya gelen aramaları yanıtlayabilirsiniz.

NAVİGASYON – ÖNEMLİ YERLER

8 inç Dokunmatik Ekran restoranlar, benzin istasyonları ve alışveriş merkezleri gibi önemli yerleri seçebilmenizi ve uygun bir rota belirlemenizi sağlar. www.elazigrsamirals.com