ELAZIĞ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA

 www.elazigrsamirals.com İçte seyahat yönünde uzanır tamamen mobilyalı bir mutfak ve Schrankzeile yaptı. Ocak, lavabo, buzdolabı, su sistemi, depo alanı, gardırop – mobil dairenin tüm ekipmanları gemide.ELAZIĞ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA  Viano Marco Polo’nun öne çıkan özelliği, sürgülü arka koltuk. Elektriksel olarak uzanmak üzere ayrı ayrı ayarlanabilen iki ayrı koltuktan oluşur. Uzun bir yolculuktaysanız, yan destekler elektropnömatik olarak ayarlanabilir – bu virajlarda bile konforlu şekillendirme ve yanal destek sağlar.
ELAZIĞ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA Özellikle çekici, kapsamlı özel donanıma sahip özel model Viano Marco Polo Edition. Otomatik şanzımanlardan bi-xenon farlara, Tempmatic klimaya, 17 inç alaşım jantlara, Audio 50 APS navigasyon sistemine ve metalik boya kaplamalarına, sürücü ve ön yolcu için ilave sıcak hava ısıtma ve cam torbalarına kadar uzanır. Elazığ rs amirals rent a car Viano Marco Polo Edition, 54 538 Euro’dan (Almanya) zaten temin edilebilir.

ELAZIĞ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA Tüm Viano, çeşitli destek sistemleriyle benzersiz güvenlik özelliklerine sahiptir. 2,15 l ve 3,0 l deplasmana sahip dört ve altı silindirli dizel motorlarla çalışır. ELAZIĞ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA Güç spektrumları 100 kW (136 hp) ile 165 kW (224 hp) arasında değişmektedir. Güç, altı ileri manuel şanzıman ve isteğe bağlı olarak otomatik şanzıman (V6 3.0 CDI ile standart) aracılığıyla standart olarak iletilir. Alternatif olarak, 190 kW (258 hp) çıkışlı bir V6 benzinli motor mevcuttur.

elazığ rent a car Her Viano’da standart olarak BlueEfficiency’dir. Modele bağlı olarak, bu verimlilik paketi, bir Eco-Start-Stop işlevinin yanı sıra, tüketim için optimize edilmiş yardımcı üniteler ve düşük yuvarlanma dirençli lastikler içerir.ELAZIĞ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA Düşük yakıt tüketimi ve emisyon seviyeleri sağlar.
Viano için tipik olan, güçlü çekişli arkadan çekişlidir.ELAZIĞ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA  Alternatif olarak, Viano 4Matic dört tekerlekten çekiş ile de mevcuttur. Viano’nun şasisi aynı zamanda güvenli ve rahattır – istek üzerine, arka akstaki bir hava süspansiyonu ile daha da geliştirilmiştir. Tipik özellikler çeviklik ve yönetilebilirliği içerir.

Viano Marco Polo ve Karavan Salonunda Eğlence
Elazığ rs amirals rent a car İki Viano Marco Polo Düsseldorf’ta Karavan Salonunda yapılan basımlar, genişleme partneri Westfalia Van Conversion’ın yüksek kaliteli ve özellikle pratik ekipmanı ile eğlence araçlarının çok yönlülüğünü kanıtlıyor. ELAZIĞ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA Baskı modellerinin zengin özellikleri arasında otomatik şanzımanlar, bi-xenon farlar, Tempmatic klima sistemi, 17 inç çaplı alaşım jantlar, Audio 50 APS navigasyon sistemi, metalik boya, ek sıcak hava ısıtma ve sürücü ve ön yolcu için pencere yastıkları yer alıyor.

Etkileyici dinamikleri, 165 kW (224 hp) çıkışlı bir V6 3.0 CDI ile güçlendirilmiş, metalik kaya kristali beyazındaki sergi ile garanti edilir. Arkadaki yat tabanı ve Lugano Oriongrau’daki deri iç kısım, iç mekana eşsiz bir görünüm kazandırıyor. Elektrohidrolik olarak çalıştırılan açılır tavan ve camdan yapılmış entegre elektrikli kayar tavan ile, bu motorumdaki geceleri yıldızlı gezginler yıldızlara yakındır.
Arkadan çekişe alternatif olarak Viano, 4Matic dört tekerlekten çekiş ile de temin edilebilir. ELAZIĞ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA Viano Marco Polo Edition, çakmaktaşı gri metalik olarak en zor şartlarda bile maksimum çekiş sağlar. Motor, 120 kW (163 hp) gücündeki dört silindirli 2.2 CDI, gücü ekonomik yakıt tüketimi ve buna bağlı olarak düşük emisyonla birleştiriyor.

Elazığ rs amirals rent a car Viano programındaki çok yönlü Viano Fun, burada 120 KW (163 HP) başarımı olan 2.2 CDI olarak da bulunuyor. Faaliyet paketi 17 inç alaşım jantlar, Parktronic park yardımı ve metalik boya gibi konfor ekstralarını içerir. Elazığ rent a car Comfort Fun paketi iç mekanı ortam aydınlatması, yumuşak dokunuşlu yüzeye sahip kokpit, ikinci koltuk sırasındaki elektrikli camlar, sürücü bölmesindeki halı ve yan panellerin ayak bölümünde yükseltir ve arkada bir ısı eşanjörü sunar.ELAZIĞ HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA  Gövde obsidiyen siyah metalik boyalıdır.

Viano’dan Actros’a elazığ rent a car
ve Zetros’a kadar olan karavan platformları Sprinter ve Viano, yıldızlarla karavanların ve eğlence araçlarının odak noktası olmasına rağmen, eşsiz Mercedes-Benz minibüs ve kamyon çeşitleri, her türlü karoser ve üstyapı için neredeyse tükenmez olanaklar sunar.